Counter Strike

Counter Strike
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistRegisterLog in

Share | 
 

 Rregullat e forumit

Go down 
AuthorMessage
CS proof
Administrator
avatar


PostSubject: Rregullat e forumit   Tue Mar 24, 2009 7:01 pm

Postimet:

1. Ndalohet postimi me permbajtje erotike, pornografike. Postime me ideologji naciste, fashiste, komuniste dhe sektare. Postet e tilla do te fshihen ndersa postuesit do ti terhjeket verejtja.

1.1 Ndalohet postimi me qellim ofendimi ose provokimi ndaj anetareve tjere te forumit.
1.2 Ndalohet postimi me qellim reklamimi te faqeve tjera, firmave dhe bizneseve te ndryshme.
1.3 Ndalohen kercenimet ndaj anetareve tjere.
1.4 Ndalohen postimi i gjerave jo konstruktive (posteve shume te shkurta dhe palidhje). Nese keni me postu dicka me rendesi me shpreh mendimin postoni, nese jo mos u lodhni me shkru sene si: Bravo. flm etj etj.
1.5 Ndalohet spam rreptesisht. Nese ju jeni postuesi i fundit ne ate topic dhe deshironi te postoni perseri editoni postin tuaj ne vend se te beni double post.
1.6 Postimet te cilat permbajne linqe ndaj faqeve tjera te lidhura me gaming ne rajon nuk lejohen. Kete mund ta bejne vetem moderatoret dhe adminat.
1.7 Ndalohet hapja e topicave ku kerkohet ndihma rreth CS. Per kete eshte topicu ne sekcionin e CS. Ne sekcionet e tjera dhe per lojet tjera lejohet hapja e topikave te tille.

Shoutbox
2.1 Cdo ofendim ne shoutbox ndaj anetareve tjere rrezulton ne ban ne shoutbox. Nese ofendimi perseritet at'here do te merrni ban edhe ne forum.
2.2 Ne shoutbox gjitheashtu ndalohet postimi i te gjitha gjerave te cekura me lart.

Denimet:
Warning - Terheqje e verejtjes ndaj postuesit. Nese perseritet 2 here peson ban prej 7 ditesh.
Ban 7 dite - Vlen per te gjitha gjerat e ndaluara lart.
Permanent ban - Eshte per anetaret te cilet nuk marrin vesh dhes pas warning dhe ban e perserisin sjelljen e keqe. Permanent ban nuk hjeket kurr.
Back to top Go down
 
Rregullat e forumit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Counter Strike :: cspage forum :: Rregullat e forumit-
Jump to: